Komu warto zlecić zrobienie strony internetowej oraz czym się kierować?

Chcąc stworzyć własną stronę internetową zwykle pojawia się dylemat, komu to dać do wykonania? Jeśli zależy nam na projekcie zarówno dopracowanym wizualnie, ale i praktycznym, warto się odpowiednio zastanowić, czy zlecić to zadanie Software House, czy freelancerowi.

Software House to firma zajmująca się robieniem programów w oparciu o rozwiązania internetowe. Tworzy aplikacje JavaScript, profesjonalne i zaawansowane web aplikacje, integrację usług internetowych. Freelancerem jest pojedyncza osoba tworząca podobne do wymienionych wyżej czynności, ale tworzy je na odległość.

Jeśli planujesz obejrzeć coś niezwykle interesującego, spójrz na witrynę tej firmy, odnajdziesz u nich dużo bardzo niedrogich ofert.

W przypadku tworzenia stron www zdecydowanie bezpieczniej jest wybrać ofertę Software House, dlatego, że zlecony przez nas projekt robiony jest przez firmę, a nie przez jedną osobę. Jej adres to .

Czy obecnie chcesz znaleźć coś ciekawego na prezentowany temat? Jeśli tak, to poznaj informacje dotyczące do firmy oraz przejrzyj ofertę g-form.

Tak więc mamy gwarancję zrobienia projektu w ustalonym terminie. Ponadto, jeśli pojawią się inne zadania mające związek z branżą IT nie będziemy musieli szukać kolejnych zleceniobiorców do nowego etapu prac.

laptop

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Zlecając wykonanie skomplikowanego zlecenia profesjonalnej firmie zleceniodawca może być przygotowany na wizyty podczas których prezentowane są postępy prac zespołów, można uszczegóławiać wymagania. Dzięki tym wizytom przedsiębiorca ma możliwość kierowania kierunkiem rozwoju projektu czy usługi. Dostarczane przez Software House kompletne dane statystyczne umożliwiają zleceniodawcy skuteczne planowanie i weryfikowanie założonych oraz ustalonych dat. Jest to istotne w przypadku częstych zmian wymagań. Freelancer często wykonuje podobne zadania dorywczo, zatem nie będzie mógł się zbyt często spotykać, ani też poświęcić zbyt dużo wolnego czasu na realizację zadania.

W przypadku wybrania freelancera klient uzależnia się od jednej osoby. Nie ma przy tym gwarancji, że wybrany freelancer nie zachoruje bądź będzie zmuszony gdzieś pilnie wyjechać. Wówczas wszystkie terminy mogą legnąć w gruzach. Decydując się na przekazanie do wykonania projektu profesjonalnej firmie problemy powiązane z chorobą, czy też nieprzewidzianym urlopem nie mają znaczenia.

W przypadku Software House projektem zajmuje się zespół i to do przedsiębiorcy należy takie rozplanowanie zadań w oparciu o swój zespół, aby zlecenie było zrobione na czas. Nie musimy się więc martwić o zrobienie projektu.