Marketing WiFI – dzisiejsze oraz sprawne narzędzie marketingowe!

Marketing WiFi to jedno z najnowocześniejszych i zarazem najskuteczniejszych narzędzi marketingowych oraz reklamowych. Stosuje go w dzisiejszych czasach sporo przedsiębiorstw, w szczególności hotele, bary, restauracje a także inne punkty gastronomiczne. Dzięki marketingowi WIFi managerzy lokali zdołają zidentyfikować wchodzących gości, zebrać ich opinie, oraz także przekazywać wieści o obowiązujących promocjach. Marketing restauracji pozwala efektywnie usprawnić proponowane usługi oraz zachęcić Konsumentów do ponownego odwiedzania lokalu.

wifi w lokalu

Autor: Cory Doctorow
Źródło: http://www.flickr.com
Reklama WiFi to niezwykle innowacyjne narzędzie marketingowe, które pozwala na zastosowanie zaawansowanych internetowych usług dla lokali, barów, restauracji czy klubów. Klienci mogą skorzystać z bezpłatnego WiFi, które mieści się w konkretnym lokalu, co także jest dla nich sporą korzyścią – przeczytaj na stronie. Z początku logowania Klienci napotkają na stronę powitalną, która zwykle jest zintegrowana z Facebookiem. Jednak, korzystając z WiFi w lokalu, może też zalogować się na swoją pocztę, Twittera i wszelkie inne fascynujące go strony. Goście, jacy używają WiFi w lokalu, trafiają do bazy danych, co sprawia, iż wolno z nim być poprzez cały okres w kontakcie. Dzięki temu można informować gości o bieżących promocjach, bonifikatach, a także podnosić lojalność. Mało tego wifi reklama daje też możność przygotowania nowiusieńkich promocji, o jakich dowiedzą się Konsumenci zalogowania do sieci WiFi.

Sieć wifi

Autor: Joe The Goat Farmer
Źródło: http://www.flickr.com
Warto wykorzystywać marketing WiFi w swym lokalu, bo to pomoże nam jeszcze lepiej zareklamować swój lokal, ulepszyć proponowane usługi, i także przyciągnąć nowych Kontrahentów. Zainwestowanie w marketing marketing relacji – programylojalnosciowe.pl WiFi nie jest kosztowne, a zdoła być bardzo opłacalne. Instalacja programu też jest ogromnie bezproblemowa oraz nieskomplikowana, wystarczy jedynie podłączyć WiFi do bieżącej infrastruktury. WiFi jest aktualnie zgodne ze wszelkimi urządzeniami osiągalnymi na rynku – link do strony.