10 rzeczy, jakie powinieneś posiadać uprawiając sporty wyczynowe

Uprawianie sportów ekstremalnych to coś fantastycznego. Bo jakby nie patrzeć często nie uprawiamy nawet typowych sportów, a więc czynnym miłośnikom ekstremalnego sportu trzeba złożyć szczere wyrazy uszanowania. Pamiętajmy, że jeżeli jesteśmy rozważni, nigdy nie pomniejszamy znaczenia dbania o swoje bezpieczeństwo, pewnie będziemy radosnymi osobami. Często bardziej hardcorowi sympatycy ekstremalnych zabaw niestety podejmują za duże ryzyko.

Wspinaczka górska

Autor: Jorge Bras
Źródło: http://www.flickr.com

Naturalnie nie ma niczego niewskazanego w ryzyku, ale powinniśmy wiedzieć, że bardzo często ludzie mylą ryzyko z głupotą. Zapamiętajmy, iż najważniejsze jest to by czuć mega adrenalinę, szczęście ze sportu, ale także byłoby miło, gdybyśmy najzwyczajniej w świecie wyszli cali i zdrowi z „opresji”. Pewnie nikt nie myśli o samobójstwie.

Warto również nagrywać swoje sportowe eskapady! Taka pamiątka niewątpliwie dużo może dać, poza tym nie zapomnijmy, że jakby nie patrzeć zapewne chęć chwalenia się przed ludźmi własnymi eskapadami również jest niemała. Chęć chwalenia się własną odwagą, naturalnie bez nadmiernego szarżowania, to najzupełniej normalna postawa. Zapamiętajmy, iż solidna kamera na kask jest najbardziej wskazaną możliwością. Doceniajmy mocniej takie kamery, które faktycznie mogą coś pokazać. Nie we wszystkich przypadkach kamerka daje odpowiednie efekty. A zresztą jeżeli nie jesteśmy wielkimi skąpcami, zatem wydamy trochę większą kasę na kamerę, zdecydowanie nie będzie z niczym kłopotu, to jasne.

Raduje serce, że wzrasta zapotrzebowanie na właśnie małe kamery do sportów ekstremalnych, bo to jednoznacznie pokazuje, iż w wielu przypadkach wreszcie ludzie przekonali się, że uprawianie ekstremalnych sportów to nic złego. No wiadomo: w dalszym ciągu nierzadko pokutują w polskim społeczeństwie jakieś stereotypy, ale generalnie są one rzadko dostrzegane. W takim razie rada dla fanów sportów ekstremalnych, którzy chcą uwiecznić na w sumie całe życie własne przygody: porządna kamera do sportów ekstremalnych, albo dron dji phantom musi być, ciężko za bardzo na takowej oszczędzać.