Potęga technologii jest coraz większa. Trudno się więc połapać, co korzystnie nabyć, co jest warte polecenia

Technologia stała się nieodłączną częścią naszego życia, więc faktycznie z każdej strony docierają do nas interesujące nowinki. Jakby zrobić eksperyment i zupełnie wyłączyć się z tego informacyjnego obiegu, wyjechać gdzieś na niezamieszkałą wyspę, bez dostępu do internetu, to powracając bylibyśmy zaskoczeni swoja niewiedzą. Czy zdajesz sobie sprawę na przykład, że są już smartfony z dwoma systemami? A to właściwie żadna nowość. Co jeszcze powinieneś wiedzieć? Oto nasz przewodnik po najbardziej niezawodnych produktach.

smartfon

Autor: HTC
Źródło: HTC
Na początek Lumia 435 – . Jest to najtańszy smartfon z rodziny Lumia, tak więc to bardzo dobry wybór dla wielu osób. Wyposażony w dwurdzeniowy procesor a także jeden Gb pamięci RAM oferuje płynne działanie systemu Windows Phone. To sprawia, że też bardzo dobrze działają aplikację skonstruowane na tę platofrmę. Lumia 435 to także bezproblemowy dostęp do przydatnych narzędzi i usług, jak Office, Skype lub OneDrive. Chcesz wiedzieć więcej, sprawdź taglumia 435.

Ciekawie również się zapowiada specyfikacja sony xperia z4 – rozszerzone informacje. Będzie ona podobna do obecnych modeli Sony. Najważniejszy będzie 64-bitowy układ Snapdragon 810, będzie jeszcze lepszy, więc nie ma szans się przegrzewać. Wzbogacony będzie w 3 albo 4 Gb pamięci operacyjnej, zaś na dane dostępne aż będzie 32 Gb pamięci wbudowanej. Co także istotne, ten smartfon

smartfon

Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com

jest w stanie obsługiwać karty microSD. Co więcej, przekątna ekranu IPS to 5,2 cala, ponadto rozdzielczość będzie podobno Full HD lub QHD, choć jeszcze do końca nie wiadomo. Jest realne, iż powstaną dwa modele.

A jak na tle tego wypada test nokia lumia 735? To z pewnością jeden z bardziej interesujących smartfonów wyposażonych w system Windows Phone 8.1. Trzeba przyznać, że jest bardziej niezawodny niż na przykład Lumia 830, a ponadto jest tańszy.

Czy niniejszy post jest dla Ciebie wartościowy? Jeżeli tak, to bez wątpliwości zaabsorbuje Cię też to wiarygodne opracowanie (http://it-solve.pl/software-house-krakow/) – traktuje o podobnej problematyce.

To ma wpływ na duże zainteresowanie tym właśnie typem, gdyż wielu ludzi zauważa w tej Lumii realną konkurencję dla nieznacznie tańszych androidofonów z LTE. Na pewno sporą role odgrywa tu świetna jakość wykonania, a przede wszystkim ekran AMOLED, który ma rozdzielczość HD. Te typy to z pewnością dobre produkty, solidne i sprawdzone, więc jeśli szukasz właśnie takiego czegoś warto je wybrać. Nie warto natomiast zaopatrywać się w ciemno, bo to często wyrzucanie oszczędności w błoto.