Każdy komputer potrzebuje legalnego oprogramowania — w szczególności te, które są używane w pracy

W naszym kraju mamy taką ustawę, że każdy laptop, który jest wykorzystywany w biurach, powinien mieć oryginalny program.
Pewnie wszyscy możemy przypomnieć sobie skandal oraz kompromitację, na jakie wystawiona była policja, gdy pewnego dnia wyszło na jaw, że pracują oni na nieoryginalnym oprogramowaniu.

oprogramowanie

Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com
Ścigają takie rzeczy wśród Polaków, a sami nie popisali się zbytnio przykładem. W obecnych czasach takie zachowania są już bardzo rzadkie. Wszystkie firmy wiedzą, że komputery, które znajdują się w budynku i używane są przez PRacowników, muszą mieć oryginalne oprogramowanie, ale także legalny program antywirusowy. To niezwykle ważne. Musimy mieć na to rachunek oraz w razie kontroli pokazać, że wszystko jest w porządku. Jeżeli zamawiamy oprogramowanie za jednym razem do kilkudziesięciu albo nawet kilkuset komputerów, to rzecz jasna trzeba zapytać o zniżkę. Będziemy potraktowani niczym wyjątkowi klienci. W takim wypadku nawet przedstawiciel handlowy spółki przyjedzie do nas, aby zrobić przeszkolenie z nowego programu. Będzie to z pewnością niezwykle przydatne, gdyż badania pokazują, że duża część ludzi nie wykorzystuje wszelkich możliwości, jakie daje dany program, ponieważ po prostu nie wiemy, że istnieją.

Sprawdź bez obaw ten udostępniony tutaj (https://zabudowy-samochodowe.pl/) materiał. Opisuje on zbliżoną kwestię, więc na pewno też będzie według Ciebie ciekawy.

Takiego typu szkolenie może być również wykonane online.

Taka forma jest dziś bardziej popularna. Nie ma się czemu dziwić, przecież żyjemy w stuleciu ogólnej cyfryzacji. Kupując oprogramowania na laptopy firmowe, pamiętajmy o tym, że powinniśmy dostać również gwarancję.