Współczesny dron 3DR SOLO – wydajne filmowanie z powietrza

Nowomodny dron 3DR SOLO to prawdziwa innowacja pośród dzisiejszych dronów dostępnych na rynku. Model ten umożliwia nagrywanie doskonałych filmów o wspaniałej jakości z wyjątkowej perspektywy. Dzięki dzisiejszemu wyposażeniu, dron 3DR SOLO wzbudził szerokie zaciekawienie wśród wielu jednostek.

Zdjęcie z drona

Autor: RHL Images
Źródło: http://www.flickr.com
Dron został wyposażony w inteligentne, innowacyjne rozwiązania, dwa nadzwyczaj rychłe komputery, i także w wolne porty ofiarowane do rozbudowy. Obsługa drona jest bardzo bezproblemowa, albowiem ma on multum automatycznych trybów, dzięki czemu użytkownicy zdołają skoncentrować się na danych celach i zadaniach, bez zbędnego rozpraszania uwagi.

Ten nowomodny dron umożliwia filmowanie z powietrza czarownych obrazów, które perfekcyjnie będą przedstawiać się na szerokim ekranie. Możemy z łatwością dobrać go do swoich potrzeb i radować się jego nowoczesnością oraz ergonomicznością- drona dorzucono lekki w obsłudze, wydajny kontroler, jaki umożliwia łatwe i ergonomiczne użytkowanie z SOLO. Urządzenie koncentratory tlenu to pozwala bez trudu sterować dronem, nagrywać filmy i robić unikatowe zdjęcia – bez większego wysiłku. Poza tym kontroler został zaopatrzony w zupełną nowość. Po raz pierwszy użytkownik zdoła pewnie zatrzymać drona w powietrzu (za pomocą przycisku pauzy) i nie bać się jego upadku.

Dron SOLO ma także kapitalne zasilanie, zdoła fruwać bez przerwy do 25 minut. System idealnie monitoruje zużycie baterii, wskutek tego możemy bez problemu obserwować kiedy powinno się przerwać lot oraz sprowadzić drona z powrotem na ziemię- .

Prócz wybornej technologii i dzisiejszych rozwiązań, dron SOLO prezentuje się wyjątkowo też pod względem wizualnym. Wykwintny, gustowny i współczesny – zdecydowanie jego image jest następną zaletą tego sprzętu. Jeżeli więc wyszukujesz najlepszego drona na rynku, to możesz być przeświadczony, iż quadrocopter 3DR SOLO urzeczywistni Twoje oczekiwania. Już dzisiaj zobacz, gdzie zdołasz nabyć tego nowoczesnego drona. Zachęcamy też do dokładniejszego poznania się z jego wszystkimi parametrami.