Nie ma teraz chyba na świecie szanującej się firmy, która nie posiadałaby swojej witryny internetowej

Jeśli mamy firmę, to nie wydaje się być ważne, czym tak naprawdę się zajmujemy. Posiadanie witryny internetowej jest niezbędne, gdyż w taki sposób istniejemy dla świata.
Dzisiaj większość młodych ludzi załatwia wszelkie sprawy w sieci.

telefon w dłoni

Autor: Rob Lawton
Źródło: http://www.flickr.com

market

Autor: Creative Tools
Źródło: http://www.flickr.com
Minie pewnie jakiś czas i zapewne większość firm będzie istniało wyłącznie w wirtualnym świecie, a nie stacjonarnie. Taka jest przyszłość i nie powinniśmy z nią walczyć. Lepiej się z nią zaprzyjaźnić, póki jeszcze mamy na to czas. Jeżeli chcemy posiadać stronę w internecie, to wcale nie musimy być grafikami komputerowymi. Jej stworzenie możemy oddać w ręce profesjonalistom. Tak nawet byłoby korzystniej, gdyż wtedy strona prezentuje się lepiej. By jednak ją zrobić, to trzeba najpierw wykupić domenę. W sieci możemy wyszukać masę propozycji wykupienia domeny. Często możemy spotkać oferty obniżonego abonamentu dla nowych użytkowników na pierwszy rok. Należy jednak nie sugerować się jedynie ceną, ale również zwracać uwagę na kilka innych kluczowych kwestii. Należy pomyśleć, czy chcemy mieć domenę zakończoną jedynie na .pl czy także międzynarodową opcję .com. Może trzeba byłoby wykupić obie wersje od razu. Oprócz tego warto podpisać umowę z firmą, która zapewni nam fachowy serwis spawanie wózków widłowych i opiekę techników.

Zwłaszcza jeśli my sami nie znamy się na programowaniu czy internecie. Należy też podpisać umowę na dłuższy czas, aby po pewnym czasie domena nam nie wygasła. Możemy także przedłużać umowę przykładowo co rok.