Promowane oraz zalecane obiektywy – fachowy obiektyw Sigma 17-50mm

Pośród wielu polecanych i fachowych obiektywów na rynku z pewnością zdołamy wyróżnić wyjątkowy obiektyw sigma 17-50, jaki charakteryzuje się istotnie wyśmienitymi parametrami użytkowymi, a przy tym jest bardzo elegancki i estetyczny.

aparat fotograficzny Sigma

Źródło: http://www.sigma-sklep.pl/
Obiektyw sigma 17-50 mm jest to tradycyjny jasny obiektyw, który jest zaopatrzony w niesłychanie skuteczny system stabilizacji obrazu, proponuje również niesłychanie rozległy kąt widzenia. Obiektyw ten ma dodatkowo nowego rodzaju soczewki FLD i nowe elementy sporządzone w nowatorskiej technologii Glass Mold.

Obiektyw (cyfrowe.pl/-przejdź na naszą stronę nasz link) sigma 17-50 charakteryzuje się również ultradźwiękowym silnikiem HSM, doskonałą nowością w tym modelu są też najnowsze powłoki antyrefleksyjne wielowarstwowe, które niezmiernie efektywnie redukują flary w toku wykonywania fotografii pod słońce. Wartością tego modelu z pewnością jest również to, że został on zaopatrzony w nowomodny napęd, dzięki jakiemu obiektyw charakteryzuje się nadzwyczaj cichą pracą.

Jeśli chodzi o główną specyfikację tego modelu, to pożądane byłoby wiedzieć, iż posiada on zmienną ogniskową, jego konstrukcja składa się z 17 fragmentów w 14 grupach, na domiar tego maksymalna wartość przesłony wynosi 22.0, a minimalna 2.8. Obiektyw sigma 17-50 mm posiada również 7 listków przesłony, jego kąt widzenia to 72,4 od 27,9 stopnia, natomiast średnica filtra wynosi 77 – polecana oferta. Obiektyw prezentuje się także doskonale pod względem wizualnym. Dobrze sprawdzi się zarówno w rękach amatorów, jak też prawdziwych ekspertów, dlatego na pewno jest to towar godny polecenia.

Zastanawiając się nad zakupem tego modelu obiektywu wskazane jest zapoznać się także z licznymi recenzjami, które wolno odszukać przykładowo w Necie. Większość z nich uznaje, że jest to świetny obiektyw o niezmiernie dobrych parametrach, dlatego bezsprzecznie można nadać mu najwyższe oceny. Jest on stylowy, ogromnie przydatny, elegancki i bardzo oryginalny.

Sprawdź też: