Notebooki Asusa – czemu są tak popularne wśród klientów, jakie modele są chętnie kupowane.

Poszukując porządnego a równocześnie niedrogiego notebooka wielu klientów kieruje się w stronę Asusa. Ten znany producent od dawna jest ogromnie popularny, a jego produkty doskonale będą się sprawdzać zarówno w zastosowaniach biznesowych, jak i domowych.

Świetne recenzje na przykład zbiera seria K52, składająca się z kilkunastu modeli różniących się konfiguracją i ceną. Na przykład asus k52f nie ma niezależnej karty graficznej, dzięki czemu najmniej kosztuje ze wszystkich – syn kocha asusa k52f. Lecz pozostała konfiguracja jest całkiem dobra, więc w zastosowaniach biurowych to urządzenie doskonale da sobie radę. Niedużo droższy, lecz już posiadający dość mocną kartę graficzną jest asus k52jc, więc dla graczy, którzy mniej wymagają jego zakup będzie dobrą inwestycją.
figurki 3D

Autor: Jennie Faber
Źródło: http://www.flickr.com

Dużo więcej oferują laptopy asus k52n, przeznaczone dla klientów szukających wydajnych parametrów zarówno do pracy jak i rozrywki. Notebook ten wyposażony został w dość mocną grafikę a także świetne głośniki Altec Lansing, dzięki czemu wybierany jest dość chętnie przez klientów szukających w pełni multimedialnego urządzenia. Do tego oczywiście w komplecie jest 15-calowy, błyszczący wyświetlacz, dający doskonałe odzwierciedlenie kolorów.

Miłośnicy grania z pewnością docenią też laptop z wyższej serii, czyli asus k53, wyposażony przede wszystkim w bardzo wydajną grafikę z dużą pamięcią Zależnie od wersji może ona posiadać nawet 2G pamięci, co będzie pozwalać na wygodne granie nawet w bardziej zaawansowane produkcje.