Aparaty marki Sigma dostępne w Szczecinie – najbardziej uroczym mieście w Polsce

Jest to zwyczajem, nawet tradycją, że każda para młoda wykonuje sesję zdjęciową w jakimś ładnym zakątku, by jak najbardziej upamiętnić dla każdego najpiękniejszy dzień w trakcie życia. W tym artykule omówimy: w jakim mieście najchętniej się fotografują młode pary i z jakiego aparatu korzystają fachowcy aby ci, którzy nie mieli jeszcze do czynienia z fotografią ślubną oraz młode małżeństwa szukające profesjonalnego fotografa znaleźli odpowiedź na swoje pytania.

Aparat-fotograficzny

Autor: Alexandre Dulaunoy
Źródło: http://www.flickr.com

Najlepszym miastem, zgodnie z decyzją ankietowanych w ilości tysiąca par, które pobrały się w ciągu ostatnich 5 lat, jest szczecin. To ładne miasto o ponad 100-letniej tradycji i wzburzonych dziejach.

Dzięki przyjemnej licznej zieleni miejskiej oraz gwiaździstemu ułożeniu placów jest nazywane przez zagranicznych Paryżem Północy. Dużą atrakcją mającą duże wartości fotograficzne jest port i odbywające się tam żeglarskie święta. Jeśli się nam poszczęści, ewentualnie ustalimy datę realizacji sesji w właściwym dniu, możemy na pamiątkę mieć kapitalnie prezentującą się serię zdjęcia z pokładu statku.

Lecz najbardziej wymownym
i urzekającym zakątkiem na prywatne sesje są Wały Chrobrego – zielone tarasy wiodące ku Odrze, po drodze mijające modernistyczną i urokliwą fontannę. Atrakcją naturalną jest zaś jezioro Szmaragdowe, któregokrystalicznie czyste (oczyszczacz powietrza do domu) i zimne wody mają kolor owego kryształu. Nieopodal możemy zwiedzić rosnącą prastarą puszczę Bukową, pełną wiekowych drzew porośniętych mchami i pełną dzikich zwierząt. Często wybieranym punktem do robienia sesji jest dolina Siedmiu Młynów z jeziorem Głębokim. Jeżeli pragniemy żeby wszystko było zapięte na ostatni guzik, brakuje nam dodatkowo dobrej firmy fotograficznej. Nie wstydźmy się w konwersacji z fotografem spytać o używany sprzęt. Wedle ankietowanych stu zawodowych fotografów najlepiej wypadła japońska marka Sigma ze średnią ocen 8,17.

Jeśli sesja będzie wykonana przez aparaty i obiektywy tej marki możemy być pewni, iż fotografie będą najwyższej jakości – zobacz. Lecz skąd taka pewność? Z jakiego powodu słabiej wypadają urządzenia takich renomowanych marek jak Nikon, [TAG=Canon czy Sony? Ano, japońska firma zajmuje się produkcją jedynie aparatów dla fachowców.

Nie rezygnuj! Namawiamy Cię, kontynuuj przeglądanie zajmujących artykułów. Może Ci wówczas pomożemy? Zachęcamy więc do naszej następnej strony.

Nie marnują oni czasu na opracowywanie tańszych aparatów, jak mawiają Japończycy:
„Yoi mono-ni yasui mono nashi” – Dobre rzeczy muszą drogo kosztować. Mieszkańcy Wysp cenią swoją pracę i wykonują ją faktycznie porządnie i sumiennie. Nie bez powodu tak twierdzimy. Aż dwa aparaty lustrzane tej firmy były nagrodzone w bieżącym roku prestiżową nagrodą EISA – aparaty Szczecin .

Najlepiej poszukajcie fotografa ze Szczecina specjalizującego się w fotografii ślubnej, który używa aparatów firmy Sigma. Wtedy będziecie mieć pewność, że wasze pieniądze nie pójdą na marne, a kadry za kilkanaście lat będą poprawiać humor i ożywiać wasze stosunki małżeńskie.