Aparaty marki Sigma dostępne w Szczecinie – najbardziej uroczym mieście w Polsce

Jest to zwyczajem, nawet tradycją, że każda para młoda wykonuje sesję zdjęciową w jakimś ładnym zakątku, by jak najbardziej upamiętnić dla każdego najpiękniejszy dzień w trakcie życia. W tym artykule omówimy: w jakim mieście najchętniej się fotografują młode pary i z jakiego aparatu korzystają fachowcy aby ci, którzy nie mieli jeszcze do czynienia z fotografią ślubną oraz młode małżeństwa szukające profesjonalnego fotografa znaleźli odpowiedź na swoje pytania.

Aparat-fotograficzny

Autor: Alexandre Dulaunoy
Źródło: http://www.flickr.com

Najlepszym miastem, zgodnie z decyzją ankietowanych w ilości tysiąca par, które pobrały się w ciągu ostatnich 5 lat, jest szczecin. To ładne miasto o ponad 100-letniej tradycji i wzburzonych dziejach.

Dzięki przyjemnej licznej zieleni miejskiej oraz gwiaździstemu ułożeniu placów jest nazywane przez zagranicznych Paryżem Północy. Dużą atrakcją mającą duże wartości fotograficzne jest port i odbywające się tam żeglarskie święta. Jeśli się nam poszczęści, ewentualnie ustalimy datę realizacji sesji w właściwym dniu, możemy na pamiątkę mieć kapitalnie prezentującą się serię zdjęcia z pokładu statku.

Lecz najbardziej wymownym
i urzekającym zakątkiem na prywatne sesje są Wały Chrobrego – zielone tarasy wiodące ku Odrze, po drodze mijające modernistyczną i urokliwą fontannę. Atrakcją naturalną jest zaś jezioro Szmaragdowe, któregokrystalicznie czyste (oczyszczacz powietrza do domu) i zimne wody mają kolor owego kryształu. Nieopodal możemy zwiedzić rosnącą prastarą puszczę Bukową, pełną wiekowych drzew porośniętych mchami i pełną dzikich zwierząt. Często wybieranym punktem do robienia sesji jest dolina Siedmiu Młynów z jeziorem Głębokim. Jeżeli pragniemy żeby wszystko było zapięte na ostatni guzik, brakuje nam dodatkowo dobrej firmy fotograficznej. Nie wstydźmy się w konwersacji z fotografem spytać o używany sprzęt. Wedle ankietowanych stu zawodowych fotografów najlepiej wypadła japońska marka Sigma ze średnią ocen 8,17.

Jeśli sesja będzie wykonana przez aparaty i obiektywy tej marki możemy być pewni, iż fotografie będą najwyższej jakości – zobacz. Lecz skąd taka pewność? Z jakiego powodu słabiej wypadają urządzenia takich renomowanych marek jak Nikon, [TAG=Canon czy Sony? Ano, japońska firma zajmuje się produkcją jedynie aparatów dla fachowców.kontynuuj przeglądanie (zobacz logintrade)Nie marnują oni czasu na opracowywanie tańszych aparatów, jak mawiają Japończycy:
„Yoi mono-ni yasui mono nashi” – Dobre rzeczy muszą drogo kosztować. Mieszkańcy Wysp cenią swoją pracę i wykonują ją faktycznie porządnie i sumiennie. Nie bez powodu tak twierdzimy. Aż dwa aparaty lustrzane tej firmy były nagrodzone w bieżącym roku prestiżową nagrodą EISA – aparaty Szczecin .

Najlepiej poszukajcie fotografa ze Szczecina specjalizującego się w fotografii ślubnej, który używa aparatów firmy Sigma. Wtedy będziecie mieć pewność, że wasze pieniądze nie pójdą na marne, a kadry za kilkanaście lat będą poprawiać humor i ożywiać wasze stosunki małżeńskie.