Najnowsze telefony komórkowe – poznaj najlepsze oferty

Dziś trudno sobie wyobrazić istnienie bez telefonów komórkowych. Dawno już minęły czasy, kiedy tani telefon zawsze okazywał się pospolity. Od dłuższego czasu za niewielkie pieniądze można odnaleźć naprawdę wartościowy smartfon.
Oryginalny Kruger&Matz LIVE LIVE 2 umiejętnie łączy w sobie rozsądne parametry z godziwą zapłatą.

Za płynną pracę urządzenia ma być odpowiedzialny cztero rdzeniowy procesor, 1 GB pamięci RAM, również czytniki kodów kreskowych operacyjny Android 4.3. Tym, co jednakże zwraca największą uwagę to prosta forma aparatu. Surowce, z jakich telefon został wykonany czyni bardzo dobre doznanie. Matowa, nieco szorstka powierzchnia zakrywająca tył smartfonu miło leży w dłoni, w czasie kiedy ramki zapewniają niezbędną sztywność.
Model Kruger&Matz LIVE 3 jest urządzony w Androida 5.0.1 Lollipop. Interfejs jest bardzo klarowny i wymowny, nie wypatrzymy również programów śmieciowych, które tak chętnie dołączają niektórzy wytwórcy. Usługi i programy Google’a odnajdziemy tutaj niemal każde, zgrabnie poukładane na te do pracy i te do rozrywki – więcej znajdziesz tutaj:sprawdź.

Kazam Tornado 348 to fascynujący model na rynku telefonów ze średniej półki. Z wyjątkiem najcieńszego smartfona świata, proponuje również ciekawy wygląd, dobrą jakość wykonania, przyzwoity aparat i osiągi.

iphone

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Tornado 348 pracuje pod kontrolą czystej wersji programu Android 4.4.2. System działa nadzwyczaj sprawnie, jest dość prosty i intuicyjny w obsłudze. Normalny minimalistyczny design, aluminiowa ramka i pokryta szkłem tylna obudowa powodują, że Tornado 348 prezentuje się szykownie.

IPhone 6s to ósma generacja smartfonu firmy Apple. Osiągalny jest w czterech wariantach kolorystycznych. Jedną z nadzwyczaj rekomendowanych użyć nowego smartfona Apple jest 3D Touch, technologia umożliwiająca rozpoznać intensywność z jaką naciskamy ekran – sprawdź więcej .

Pozwala na to utworzenie całkiem nowych interakcji użytkownika z aparatem, takich jak menu kontekstowe, bądź prędki przegląd fotografii, albo maila. Telefon ma 12-megapikselowy aparat fotograficzny, który umożliwia również rejestrowanie filmów w rozdzielczości 4K. Poza tym, dodano również funkcję, która będąc domyślnie włączona zapisuje 1,5 sekundy zdjęć seryjnych przed i po zrobieniu zdjęcia.