Najlepsze telefony

Na naszej stronie internetowej odnajdziesz nowinkiz zakresu najnowszych technologii. Charakteryzujemy się artykułami profesjonalnymi. Nasi dziennikarze mają długoletnie doświadczenie.

Odtwarzacz Sony WALKMAN® oparty na systemie Android™

Autor: Sony
Źródło: Sony

Specyfikacja telefonu sony xperia c3 jest już dostępna. Nowy smartfon kierowany jest do osób „selfie”. Jest to urządzenie średniej półki. Cechuje się znajdującym się na froncie aparatem fotograficznym. Ma bardzo wysoką rozdzielczość. Wyposażony został w najwyższej jakości wyświetlacz. Dzięki temu oferowany obraz jest najlepszej jakości.

Poszukujesz interesujących informacji? To dobrze, ta strona internetowa (https://www.logintrade.pl/) z pewnością Cię zainteresuje, gdyż są tam wiele niezwykle pożytecznych danych.

Kluczowym elementem tego sprzętu jest czterordzeniowy procesor Snapdragon 400 taktowany zegarem 1,2 GHz. Skoordynowany jest on z 1 GB pamięci RAM a ponadto z układem graficznym Adreno 305.

Użytkownik posiada 8 GB przestrzenią dyskową. Najnowszy smartfon dostępny jest w trzech następujących kolorach: białym, czarnym oraz miętowym. Jego wprowadzenie na rynek ustala się na sierpień. Chiny będą pierwszym państwem jego dystrybucji. Nie zamieszczono do tej chwili ostatecznych cen smartfona.

najlepszy telefon iPhone 4

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Na stronie internetowej możemy wyszukać przecieki informacji na temat tlefonu iphone 6. Jest to aktualnie najbardziej oczekiwana premiera tego roku. Informacje rozpowszechnione w Internecie budzą dużo kontrowersji.

Ten telefon komórkowy ma cechować się procesorem A8 wybijanym zegarem 2,6 GHz oraz ekranem Retina Ultra HD. Obudowa ma być odporna na wpływ różnych warunków atmosferycznych. Ponadto dochodzą do tego różne komponenty. Mogą się wydawać niektórym odbiorcom nawet nieco wyolbrzymione.

Musimy jednak pamiętać fakt, że iphone 6 powinien podtrzymywać sławę serii. Ma za zadanie zasłużyć na miano następcy iPhone 5S. Nowe smarfony mają się pojawić na rynku w trzecim kwartale bieżącego roku.