Dlaczego etui do telefonu potrafi go skutecznie ochronić?

Folia ochronna jak też etui są to dodatki dzięki jakim możemy skutecznie ochronić naszą komórkę przed uszkodzeniem. Często zapominamy o ich zakupie – żałując tego po niespodzianym wypadku.

telefon

Autor: Rodrigo Ghedin
Źródło: http://www.flickr.com

Absolutne minimum stanowi folia zabezpieczająca, jaka ochroni wyświetlacz naszego telefonu przed zarysowaniami bądź pęknięciem przy upadku. Podobne dodatki mogą pomóc zachować urządzenie w nieskazitelnym stanie technicznym, co pomoże nie tylko wydłużyć jego „żywot” i oszczędzić na ewentualnych naprawach, ale również otrzymać lepszą cenę podczas odsprzedaży. Żeby uświadomić sobie wielkość oszczędności proponuję zajrzeć na świetny polski serwis – .

Dobrym uzupełnieniem osłony którą dają nam folie są etui, jakie ochronią nie tylko wyświetlacz, ale dodatkowo pełną obudowę urządzenia, ochraniając aparat przed zarysowaniami a nawet często przed zamoczeniem . Poza tym etui jest również najtańszym z możliwych rozwiązań na diametralną zmianę wyglądu urządzenia. W naszym kraju klientom idzie głównie o zminimalizowanie ryzyka uszkodzeń, jednak nadchodzący z Zachodu trend wskazuje na rosnącą potrzebę personalizacji urządzeń. Dobrym przykładem jest tu obudowa do MyPhone Cube. Pośród setek jej deseniów praktycznie każdy użytkownik wybierze tą która jak najbardziej będzie pasowała do niego, będzie posiadać wzór zgodny z jego zamiłowaniami bądź będzie w ulubionym odcieniu.

Te ciekawe posty posiadają swoją kontynuację. Masz ochotę ją poznać? Zatem idź do strony maszyna do szycia z overlockiem i tam ciesz się nowymi wątkami.

Nic nie stoi na przeszkodzie by wybrać parę projektów, po czym stosować je zamiennie zależnie od powiedzmy, humoru lub też rodzaju imprezy na jaką się właśnie wybieramy.

Jeszcze jednym przykładem na osłonę naszego urządzenia może być wykonany z silikonu pokrowiec HTC Desire 610. Doskonale zaprojektowany. Dodatkowe wypustki po jego bokach to przetestowane rozwiązanie, aby telefon nie wyślizgnął się z ręki. Pokrowiec silikonowy jest elastyczny i nadzwyczaj lekki, co gwarantuje amortyzację podczas upadku telefonu, bądź też ryzyka uszkodzeń mechanicznych. Ten futerał wykonany został z niezwykle solidnego materiału silikonowego mającego za zadanie zabezpieczać boki a także tył telefonu.