Który smartfon nabyć?

Zakup nowego telefonu to bardzo duże zadanie. Sytuacja ma się tak ze z powodu ogromnej ilości dostępnych modeli smartfonów i całego spektrum akcesoriów. W praktyce jednak okazuje się, iż wybieramy pomiędzy trzema głównymi platformami mobilnymi: Android, system Apple oraz system mobilny firmy Microsoft.

Ze względu, iż smartfony działające pod wodzą Windows Phone są najmniej popularne pominiemy je w tym artykule. Jeśli chodzi o smartfony z systemem od Google, to wybór jest ogromny. Jednakże na rynku smartfonów z tym systemem możemy wyróżnić kilku wiodących producentów tj.: Samsung, Sony, LG albo HTC. Wybijającym się telefonem (jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości) jest na pewno LG G3S, czyli wariant flagowego G3.

smartfony, telefony komórkowe

Źródło: http://www.flickr.com

Koreańska korporacja korzysta z sukcesu głównego produktu, oferując mniejszą oraz bardziej przystępną cenowo wariację dla większego grona odbiorców. Model LG G3S to smartfon budżetowy, posiadający 8GB pamięci wbudowanej, pracujący pod systemem Android KitKat. Szczególną zaletą jest na pewno dobra bateria, która gwarantuje do 1,5 dnia swobodnego użytkowania na jednym ładowaniu.

Modny design (zobacz także – oprogramowanie cam) – dobrej jakości tworzywo sztuczne imitujące metal sprawia, iż urządzenie prezentuje się naprawdę wspaniale. Jedną z wad może być nieco niska rozdzielczość wyświetlacza, jednakże nie jest to mocno odczuwalne w trakcie codziennego użytkowania. LG G3S to solidny telefon w odpowiedniej cenie dla osób ceniących sobie funkcjonalność i atrakcyjny wygląd gadżetu.

Gdy rozpatrujemy zakup telefonu spod marki Apple, to wybór jest dużo mniejszy niż w przypadku telefonów z platformą Android. Do rozważenia posiadamy różne opcje oraz wersje topowego produktu korporacji z Cupertino – iPhone’a. Począwszy od starszego iPhone 5, przez iPhone 6 oraz większy wariant iPhone 6 Plus.

Pragniemy Cię namówić do przeczytania naszego następnego wpisu. Po prostu kliknij odsyłacz (http://progresdisplays.pl/stojaki-na-ulotki) i oglądaj bez limitu to, co najlepsze.

Dodatkowe info o telefonach: apple iphone

telefony, smartfony

Autor: César
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście uwaga bardziej wybrednych odbiorców może skupiać się na modelach z adnotacją “s”, jednak takie modele są nieco bardziej kosztowne niż podstawowe. Gdy dla przykładu zestawimy iPhone 6 z modelem iPhone 6s możemy zauważyć, na pierwszy rzut oka, że oba modele różnią się nieznacznie jeśli chodzi o sam wygląd.

Różnica jest jednakże w nowych opcjach takich jak chociażby 3D Touch, jakiego brakuje w modelu podstawowym. iPhone 6 Plus to z kolei propozycja dla osób ceniących sobie dużej wielkości wyświetlacze o bardzo dobrych parametrach. iPhone 5 to najmniejszy smartfon spośród wymienionych – wyposażony w ekran o przekątnej 4 cali. Przez wielu ten właśnie model iPhone’a opisywany jest jako absolutnie najładniejszy ze wszystkich smartfonów Apple- czytaj dalej na tej stronie.