Współczesny sprzęt DJI Phantom 3 Professional i kamery marki GoPro

Firma DJI jakiś czas temu zaprezentowała najświeższy artykuł – dron Phantom 3 Professional, jaki śmigle wzbudził zainteresowanie wielu ludzi. Towar ten cechuje się wysoką jakością nagrywania obrazów, ma możliwość realizowania fotografii w rozmiarze 12 megapikseli, a także nagrywania filmów w idealnej jakości ULTRA HD – 4K. Obiektyw posiada aż 9 elementów, jakie zapewniają wielki kąt nagrywania, znakomitą jakość obrazu i niewielką wagę kamery.

dron

Źródło: foter.com

DJI Phantom 3 Professional to dron, jaki charakteryzuje się wyjątkowo banalnym sterowaniem.

Poszukujesz może kolejnych idei wiążących się z poruszanym w tym materiale zagadnieniem? Jest na to znakomita metoda: kliknij tutaj oraz przeczytaj więcej w tej ofercie!

Aparatura sterująca jest niezwykle bezproblemowa w obsłudze oraz umożliwia skrupulatne nadzorowanie drona. Swoim wyglądem przywodzi na myśl konsolę do gier, jednakże została wyposażona w dodatkowe, bardzo funkcjonalne przyciski. Sterowanie najnowszym dronem firmy DJI jest istotnie banalnie proste. DJI Phantom 3 Professional posiada także HDMI oraz porty USB, dzięki czemu wolno jawnie podłączyć go do ekranu zewnętrznego. To pozwala na bieżąco transportować nagrywane i rejestrowane materiały, fotografie czy filmy. Wolno skorzystać także z podglądu na żywo, wystarczy zamontować wyborne urządzenie mobilne, przykładowo tablet lub smartfon. Podgląd realny zezwala na jeszcze lepsze i bezpieczniejsze kierowanie dronem. Phantom 3 Professional posiada również czujniki ultra soniczne oraz czujniki wizyjne, które skanują otoczenie.

gopro

Autor: bm.iphone
Źródło: http://www.flickr.com

Pozwala to uniknąć zderzenia z innymi przedmiotami. Rodzaj ten ma inteligentne zasilanie, które zawiadamia o poziomie baterii, a także sporo bardziej wydajną ładowarkę, która rychlej naładuje wyczerpaną baterię. Dron GoPro Karma (opublikował ) oraz kamery GoPro to artykuły, w jakie niewątpliwie wskazane jest zainwestować, w szczególności, jeżeli wyczekujemy najlepszej jakości, cudownej wydajności i prostoty w obsłudze. Dron Phantom 3 Professional jest obecnie proponowany przez mnóstwo sklepów, z pewnością bez problemu odkryjemy ten towar w sklepach online.