Pozycjonowanie stron – szansa dla Twojej firmy na zdobycie klientów w Internecie

Firma Artefakt od 2005 roku działa w branży marketingu internetowego, a od 2008 roku w wyniku połączenia ze spółką Kombinet, także tworzeniem stron internetowych. W tym czasie firma zrealizowała dużo efektywnych kampanii promocyjnych stron www i sklepów internetowych oraz przygotowała mnóstwo sprawnych i ładnych serwisów www.

Strona internetowa

Autor: Chris Dlugosz
Źródło: http://www.flickr.com

Pracownicy firmy to grupa specjalistów, którzy starają się być na bieżąco z nowościami z branży. Z powodu dużego doświadczenia potrafią oni dobrać narzędzia zarówno efektywne jak i bezpieczne dla wizerunku firmy. Duża pomysłowość i profesjonalizm w pracy gwarantuje efektywne i zyskowne wyniki. Artefakt proponuje usługi pozycjonowania, ePR, promocji, doradztwa oraz tworzenia serwisów i sklepów internetowych.

Sprawdź autorskie www. Tu prezentujemy jedynie najlepszej klasy artykuły. Jeśli pojawią się jakieś wątpliwości, to z przyjemnością pomożemy.

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach obejmuje takie działania jak określenie fraz kluczowych, audyt serwisu, przedstawienie zaleceń optymalizacyjnych oraz przemyślane podnoszenie popularności strony. Jest to propozycja dla przedsiębiorstw pragnących zbudować lub wzmocnić swoją pozycję na rynku. Szczegóły na ten temat można znaleźć tu: pozycjonowanie stron Artefakt.

witryna www

Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com

Działania promocyjne w Google Adwords z zastosowaniem reklamy kontekstowej, graficznej i video marketingu to promocja w ramach linków sponsorowanych w wynikach wyszukiwania lub na tysiącach stron współpracujących z Google.

Jeśli ten tekst Cię intryguje, to wejdź na ten odnośnik – odnajdziesz tam unikalny serwis www, który zapewne uznasz za godny uwagi.

Jest to metoda polecana do promocji towarów sporadycznie wyszukiwanych w wyszukiwarce (np. nowych na rynku).

Usługi doradcze Artefakt to propozycja dogłębnej analizy aktualnego stanu strony internetowej, opracowania rekomendacji optymalizacyjnych oraz badanie zachowania konkurencji w Internecie. Jest to dobry start dla firm, które nie maja pewności czy rozpocząć promocję swojej firmy w Internecie.

Dzięki kooperacji specjalistów z dziedziny promocji internetowej firmy Atrefakt oraz programistów i grafików z firmy Kombinet została opracowana oferta projektowania i wdrażania stron WWW w całości funkcjonalnych i zoptymalizowanych. Dobrze wykonany serwis WWW to ułatwiony start w Internecie.


Wyświetl większą mapę