By Twój Internet był szybki

W dzisiejszych czasach Internet jest nieodłącznym elementem naszej codzienności w pracy i domu. Coraz częściej Internet jest zakłócany poprzez niechciane transmisje fal, jakie czasami tworzą np. różne urządzenia Umacniamy siłę sygnału na przykład poprzez zainstalowanie anteny, co w znacznym stopniu poprawia komfort użytkownika. Pojawia się tylko dylemat – jaką kupić?. Poniżej opisano parę opcji, które mogą pomóc w wyborze oraz przybliżą pokrótce cechy poszczególnych urządzeń.

czarny router TP-Link

Autor: Firecracker PR
Źródło: http://www.flickr.com

Tp – Link – praktyka wyznacznikiem jakości.
Marka TP-LINK ma w ofercie Karta Tp-Link PCI 300Mb/s TL-WN851N (na tej stronie), – prezentowany produkt jest anteną odbierającą fale z każdej strony. Stabilność będą zapewniały nam magnesy wbudowane w podstawę sprzętu. Dla ludzi którzy dobry odbiór przy małych nakładach finansowych stanowić będzie znakomity wybór. Na nośniku CD są zainstalowane pliki do odczytu które nie wymagają informatycznej wiedzy do rozpoczęcia użytkowania sprzętu.

D-LINK – Internet (zobacz: internet nowa ruda) w Twoim zasięgu
Ofertą od przedsiębiorstwa D-LINK jest ciekawy model karty sieciowej: Karta D-LINK. Dzięki temu urządzeniu połączenie do całości staje się dziecinnie proste oraz nie wymaga innych komponentów. Zmniejsza to dużą liczbę okablowania co sprawia, iż inwestycja już i tak małych pieniędzy będzie ekonomiczne jeszcze bardziej. Dla znawców sprawy należy nadmienić, iż ma ona tak zwaną kontrolę przepływu która zabezpiecza nas przed zniszczeniem danych przy nadmiernym obciążeniu sieci.

I znów TP-LINK przychodzi z odsieczą w nieprzerwanych niedogodnościach z łącznością internetową. Teraz prezentujemy model przenośnej karty sieciowej: Karta Tp-Link TL-WN727N, łącząca małej wielkości rozmiary z wysoką jakością połączenia. Zmodyfikowany odbiornik oferuje większą niż do tej pory szybkość transmisji biegnąca ponad 150Mb/s. Nowy program sprawia, że nie będzie problemu z działaniem na innych oprogramowaniach Windows.Dla ludzi którzy nie są na bieżąco z nowościami i mają problem z rozpoczęciem korzystania, firma Tp-Link umieściła w zestawie samoczynnie wgrywające się pliki operacyjne, które ułatwi dostęp do mobilnego Internetu.