Jakie kamery sportowe zwłaszcza serdecznie rekomenduję?

Ostatnio kamerki sportowe są naprawdę rozpowszechnione. Doskonale, bo w końcu dzięki właśnie nim będziemy mieli możliwość najzwyczajniej w świecie fajnie spędzać wolny czas. Osobiście jestem właścicielem tego typu kamery – moim skromnym zdaniem to genialny wynalazek. Bardzo lubię co pewien okres czasu pójść na choćby rower i ponagrywać nieco.

niezawodna kamera gopro hero 4 silver

Autor: Robert Scoble
Źródło: http://www.flickr.com
Tego typu kamera sprawia, że nagrywanie na wszelkiego rodzaju wypadach jest sporo fajniejsze. No dobra, to które kamerki są moim skromnym zdaniem godne zakupu? Tzn. nie twierdzę, iż jestem bardzo dużym ekspertem, jednakowoż sądzę, że jestem w stanie polecić coś dobrego.
Na samym początku pragnę Wam zarekomendować zwłaszcza kamerę sportową marki Sony. Akurat według mnie sony action cam jest zapewne pod każdym względem fantastyczną kamerką. Zabrałem ją na wypad w Tatry – łażenie po wspaniałych górach z akurat tą kamerą spowodowało, że mam w tej chwili przepiękne filmy. Jakość filmu jest bez cienia wątpliwości genialna, coś niesamowitego! Na sam dźwięk również nie mam najmniejszego prawa narzekać. Co prawda zbytnio tanio to na pewno nie jest, ale trudno sądzić, że trafimy na lepszą opcję.

Wtedy, gdy będziesz wyszukiwać innych tego rodzaju porad, to te wskazówki (https://www.autopietrzak.pl/kontakt) na pewno będą dla Ciebie niesamowicie przydatne.

Tzn. kolejny produkt, który chcę trochę opisać także jest godny uwagi…

A konkretnie serdecznie polecam również gopro hero 4 silver – bardzo mocne dziewięć na dziesięć. No co jak co, lecz według mnie GoPro robi niesamowite kamery (przejdź do serwisu). Zapewne nie tylko ja jestem ich wielkim fanem. Wiadoma sprawa: GoPro w szczególności wielce cenię za niesamowity design. Najzwyczajniej wygląd ten kamery to coś genialnego. A poza tym, wszelkie zagadnienia czysto techniczne są bez zastrzeżeń. Sony oraz GoPro to tak naprawdę bardzo równy poziom.