Micro zmiana, a wiele radości, czyli newsy o skinach na komputer i telefon

Nikt nie lubi nudy. Szczególnie osoba młoda. Męczyć może monotonia i rutyna. Dużą satysfakcję daje zmiana czegoś, renowacja wyglądu. Niektórzy czasem decydują się na zmianę koloru lokum. Niektórzy kupują ciuchy w zupełnie odmiennej stylistyce. Dziewczyny mogą zmienić kolor włosów albo inaczej ułożyć fryzurę.

Możliwości jest naprawdę wiele. A zmiany mogą zacząć się od najmniejszych rzeczy. Popatrz na swoją komórkę. Od zakupu ta sama. Kolor ma zapewne bury lub (mavic dron) czarny.

Jeśli masz ochotę wyszukać materiały na prezentowany temat, to przejdź tutaj (https://www.a-pro.pl/) i zobacz pozostałe informacje odnośnie podnoszonego zagadnienia.

Nudne, prawda? Potem przypatrz się laptopowi. Czy sztampowa obudowa twojego sprzętu nie znudziła ci się jeszcze? Jeżeli O ile na te dwa pytania przytaknąłeś, proponuję ci: kup ciekawe naklejki na telefon i skiny na laptopa!

Skin na komórkę MorphoSkins.pl

Autor: MorphoSkins.pl
Źródło: MorphoSkins.pl

Skin znaczy skórka, stylizowany pokrowiec na urządzenie. W cyberprzestrzeni znajdziesz całą masę sklepów, które mają w ofercie takie naklejki na laptopa. Zazwyczaj strony dysponują obszernymi katalogami, dzięki którym możesz spędzić radośnie czas, szukając najlepszego motywu na laptopa. Wybór jest naprawdę ogromny – na pewno znajdziesz tam bohaterów z ulubionych programów, widoki z ukochanych miast i zdjęcia muzyków. Można zamówić naklejkę święcącą po ciemku. W przypadku, gdy nie spodoba ci się żaden z gotowych motywów, duża liczba sklepów online oferuje opcję wysłania im wybranego przez ciebie zdjęcia, z którego wykonają pokrowiec. Stary laptop otrzyma nowe życie! Obudowy są zaprojektowane do sporej liczby firm laptopów – zobacz .

Laptop Sony VAIO SVE1111M1E

Autor: Sony
Źródło: Sony

Analogicznie jest w wypadku naklejki na telefon. Tu także oferta jest bogata i pozwala się na wysłanie indywidualnego projektu. Podobnie jak skiny na laptopy, nowe obudowy na telefon mogą być fluorescencyjne. W sklepach napotkasz skórki na dużą liczbę sprzedawanych rodzajów komórek – link.


Wyświetl większą mapę
Sprawdź już dziś, jak bardzo da się odświeżyć stary telefon i komputer! Porzuć monotonię i spraw, że znajomi dosłownie zzielenieją z zazdrości na widok twoich urządzeń!