Nowości od firmy Samsung. Czy ponownie wywołają ogólny zachwyt?

W dzisiejszych czasach smartfony są bardzo powszechne, posiadać je może prawie każdy – nawet dzieci, emeryci. Nieraz są one zmieniane jak rękawiczki lub wypierane są przez inne modele.

Samsung Galaxy Tab 3 10.1

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Smartfon jednak smartfonowi nie równy.

Nie zwlekaj oraz zobacz zawarte tu uwagi o nas (https://www.poscontrol.pl/monitoring-bielsko-biala-cctv/). To zapewne okażą się warte Twojego zainteresowania informacje – po prostu kliknij tutaj.

Są bowiem komórki, które swój czas szczytu przetrwają max jeden sezon oraz takie, które stały się już kultowe. Należą do nich urządzenia Samsung. Powszechnie wiadomo, że Samsung Galaxy, to sprzęt niezawodny i bardzo nowoczesny, sprzęt klasyczny i ponadczasowy. Tak właśnie było z Samsungiem Galaxy S2, S3, S4. Galaxy S2 i S3 pomimo, że już paroletni, ciągle cieszy się sporą popularnością i obsługuje wszystkie niezbędne aplikacje.

Nowością na rynku są Samsung Galaxy a3 oraz Samsung Galaxy a5. Smartfon swoim designem przypomina poprzedników, jest jednak o wiele smuklejszy.

Zaintrygował Cię ów tekst? Wejdź w podany link i pod nim znajduje się moja strona z dodatkowymi treściami na ten wątek.

Skierowany jest do osób młodych, dynamicznych, ceniących sobie styl, design i jakość. Samsung Galaxy a3 i a5 w sprzedaży są od początku tego roku – – nowy Samsung Galaxy.

Klienci i fani systemu Android i produktów od Samsunga, będę wniebowzięci mozliwością szerokiego wyboru produktów. Do wyboru mają wiele wersji kolorystycznych – między innymi klasyczny SAMSUNG Galaxy A3 SM-A300 czarny. Smartfony można już zdobyć w cenie od 1199 zł.

Samsung Galaxy Alpha

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Podobnym, lecz trochę większym i droższym modelem jest Samsung Galaxy A5 A5000 Dual SIM 16GB czarny na przykład. W porównaniu do wersji A3 posiada 0,5 cala większy ekran, rozdzielczość HD i 13 megapikselowy aparat fotograficzny oraz 2 GB RAM (Galaxy A5 – 8Mpix i 1GB RAM). Ciekawym, nieco bardziej kobiecym modelem jest SAMSUNG Galaxy A5 SM-A500 Niebieski. Ma jasną, błękitna obudowę i wyróżnia wśród innych się swoim niepowtarzalnym designem. Zobacz więcej tu: – SAMSUNG Galaxy A5.

Podsumowując znowu marka Samsung udowodniła, że idzie naprzód, zgodnie z najnowszymi trendami, wyprzedzając wręcz sprzęt innych marek. Co więcej wyrobiła sobie rzeszę wiernych klientów i od dobrych paru lat zajmuje na rynku pozycję lidera. Nic dziwnego – sprzęt Samsung – w szczególności telefony, jest bardzo dobry a system Android jest bardzo intuicyjny, prosty w obsłudze i stworzony z dużą precyzją.