Blog o tematyce wnętrz – miejsce ciekawych rad

Blogerzy stanowią coraz bardziej liczną grupę Internautów – krytykując różne sfery naszego życia kreują nowe trendy. Ich blogi są nie tylko idealne przestrzeń poszukiwań inspiracji. Te o wnętrzach pozwalają nam znaleźć odpowiedź na nurtujące nas pytania – od doradzenia, jaki rodzaj terakoty najlepiej zakupić do przedpokoju, po wybór odpowiedniego łóżeczka dla niemowlaka.

gustownie urządzone wnętrze

Autor: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com
Blog o dekoracji wnętrz to doskonałe miejsce, w którym można też pokazać ulubione zajęcie, oryginalne pomysły na zagospodarowanie salonu, czy mieszkania.

Kliknij ten link – ta wskazówka z witryny pokaże całkowicie nową dawkę wiadomości na temat, który może okazać się godny zainteresowania!

Stanowi to też jedyne miejsce do wymiany opinii na temat domu. Nie jesteś pewien, czy różowy dobrze komponuje się z fioletem? Albo czy dodatki pasują do stylu całego pokoju? Sfotografuj wnętrze, napisz krótki tekst, dodaj odpowiednie tagi (hasłami opisującymi tematykę), opublikuj na bloga i czekaj aż skomentuje je inny bloger. Proste? Wręcz banalne!

stylowe wnętrze

Autor: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com

Osobiście od dłuższego czasu czytam bardzo interesujący blog poruszający tematykę wnętrz – znalazłam na nim kilka pomysłów, które wykorzystałam meblując przestrzenie we własnym mieszkaniu. Blogi najczęściej są prowadzone przez blogerów – pasjonatów nowych wykończeń wnętrz. Pamiętają oni o rodzicach z małymi dziećmi, podpowiadają też jak wykończyć niewielki loft, czy apartament (pogorzelica apartamenty) w drapaczu chmur. Teksty usystematyzowane są w kilku sekcjach:kawalerka, mieszkanie dwupokojowe, duże mieszkanie/dom, designerskie/domowe gadżety. Odnajdziemy też stronę o możliwości nawiązania współpracy z autorami bloga.

Najciekawszy jest dział o mieszkaniach dwupokojowych. Autorzy zapewniają, że nowoczesne mieszkanie może być wnętrzem bardzo miłym, pełnym ciepłych wiosennych kolorów, a nie jedynie czerni, bieli i stali. Może być ciekawe, z polotem i odrobiną luzu.