Kwestie o których trzeba pamiętać przy projektowaniu reklamy zewnętrznej.

Każdy, kto zajmuje się akcją promocyjną wie o tym, że istnieją sprawy o jakich należy pamiętać przy wymyślaniu reklamy outdoorowej, ponieważ jest to nietypowa forma reklamowa. Otóż, przede wszystkim trzeba skierować uwagę na cel takiej akcji. Przykładowo, czy będzie chodzić o reklamę mającą na celu wypromowanie konkretnych produktów lub świadczeń, czy też będzie chodzić o wzbudzanie popularności jakiegoś eventu.

Agencje marketingu internetowego idą pod prąd

Przenoszenie budżetów reklamowych z mediów tradycyjnych do internetu chroni agencje interaktywne przed negatywnymi skutkami kryzysu gospodarczego – takie wnioski wynikają z najnowszego badania “Client-Agency Economic Outlook Survey” przeprowadzonego w maju 2009 r. w USA. Krajowe analizy wyraźnie potwierdzają ten trend – reklama w sieci, jako jedyny segment w rynku reklamowym, zanotowała 7% wzrost przychodów w I kwartale 2009 r.

O czym należy brać pod uwagę podczas realizacji projektów graficznych?

Projektowanie graficzne wiąże się nie tylko ze stworzeniem idealnego logo tudzież witryny internetowej. To praca nad całym wizerunkiem firmy. Dlatego też bardzo ważne jest, żeby projekt odpowiadał oczekiwaniom nie tylko właścicieli firmy, ale również grupy docelowej, dla której wizerunek ten jest tworzony. W tej sytuacji każdy element się liczy. Aktualnie bardzo popularnym zajęciem jest tworzenie grafiki w 3d. Trzeba znaleźć specjalistę.