Postęp technologiczny jeszcze nigdy nie był tak błyskawiczny? Czy mamy powody do radości, a może powinniśmy zacząć się martwić?

Wkroczyliśmy już chyba w etap prawdziwego rozwoju technologii. Co to oznacza? Technologia odbierana jako twórczość ogromnych firm, niejawnych planów, do jakich zwykli śmiertelnicy nie mają wstępu spotyka się tu z twórczością oddolną, czego najlepszym przykładem jest wymyślanie aplikacji. Jeszcze nigdy bowiem w historii nie było tego typu możliwości w dziedzinie rozwoju swoich programistycznych umiejętności. Aktualnie, kiedy są do dyspozycji narzędzia dla każdego i właściwe platformy, jest to jak najbardziej realne.

Bezusterkowy telefon do pracy

Telefon to dziś głównie gadżet, mały komputerek. Niewielki nie znaczy iż nie pomocny. Sporna jest konieczność instalacji aplikacji do obsługi społecznościowych portali z kolei nikt nie podważa znaczenia terminarza notesu, a nawet budzika. W doborze określonego modelu telefonu najbardziej istotne jest to, do czego on nam jest konieczny. Inne wymagania zwykle mamy dla telefonu służbowego, zaś inne dla prywatnej komórki. W pracy liczy się głównie niezawodność oraz długi czas pracy baterii.